Logo
Audi A5

ABT Audi A5 - dodatkowa moc zawsze mile widziana

Audi dopiero co wypuściło na rynek nową generację A5, a tunerzy już zdążyli zrobić swoje. Nadworny tuner ABT przygotował kilka ciekawych pakietów nie tylko dla właścicieli najmocniejszych jednostek. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Audi A5 Audi A5

Klienci, którzy zdecydowali się na zakup mocnego S5 będą mogli zbliżyć się mocą do topowego RS5. ABT dzięki zmianom mapy silnika zaoferuje kierowcom nawet 425KM z silnika V6 oraz 550Nm. Opcja będzie dostępna zarówno dla nadwozia coupe jak i cabrio. Wraz z modyfikacjami silnika przyjdą zmiany w wyglądzie. Tutaj należy wspomnieć o splitterze optycznie obniżającym samochód, dodatkowych progach po bokach oraz zmienionym końcówkom wydechu. 

Właściciele słabszych silników mogą otrzeć łzy, ponieważ jednostka 2.0 TFSI o mocy 252KM, dzięki pomocy ABT będzie mogła mieć nawet 330KM. 2.0 TDI o mocy 190KM od teraz może gnać z mocą 215KM. Diesle o pojemności 3-litrów również dostaną kilkadziesiąt koni więcej. Jest w czym wybierać, więc właściciele mogą zacząć odkładać pieniądze. 
Audi A5 Audi A5 Audi A5 Audi A5

2017-11-08 - F. Michalak

0

Komentarze do:
ABT Audi A5 - dodatkowa moc zawsze mile widziana