Logo
Audi R8 Spyder ABT

Audi R8 Spyder po tuningu ABT - geometryczne kształty

Audi R8 Spyder od niedawna cieszy oczy wszystkich fanów niemieckiej marki. Nadworny tuner postanowił dodać swoje pięć groszy do stylistyki supersamochodu. Jak wyszło?

Audi R8 Spyder ABT Audi R8 Spyder ABT

Do wyboru klienci będą mieli dwa body-kity. Jeden z nich "grzeczniejszy" nastawiony na jazdę na co dzień oraz drugi bardziej agresywny, przypominający auta torowe. Na zdjęciach zaprezentowano ten drugi o nazwie "race". Charakteryzują go znacznie powiększone wloty powietrza z przodu. Auto siedzi optycznie niżej ziemi, dzięki dodatkowym progom po bokach. Producent nie zapomniał o dyfuzorze, który w tej wersji posiada dodatkowe wykończenia z carbonu. Oczywiście dodano carbonowe lotki, coraz popularniejsze u tunerów. 

Pod maską również zmiany. Standardowe 540KM odeszło w niepamięć. Teraz R8 Spyder może się równać ze swoim starszym bratem Audi R8 V10 Plus, ponieważ również posiada 610KM. Według tunera i wedle życzeń klienta moc można maksymalnie podnieść do 630KM. Ceny nie są znane, ale zapewne poznają je jedynie zainteresowani no i posiadający ten samochód. 
Audi R8 Spyder ABT Audi R8 Spyder ABT

2017-10-19 - F. Michalak

0

Komentarze do:
Audi R8 Spyder po tuningu ABT - geometryczne kształty