Logo
Audi RS5 Forgiato

Audi RS5 w szarym macie na felgach Forgiato - przepis na sukces

Wiele osób zarzuca, że obecna generacja Audi RS5 została przez stylistów zaprojektowana zbyt grzecznie. Poszerzone nadkola i liczne przetłoczenia nadają charakteru, lecz całość zdaje się być nie tak agresywna jak choćby poprzednia wersja. Co powiecie na taki zestaw?

Audi RS5 Forgiato Audi RS5 Forgiato

Tutaj auto zostało wykończone w już nie tak popularnym jak kiedyś szarym macie - trzeba przyznać, że na tej linii nadwozia kolor prezentuje się idealnie. Dołóżmy do tego felgi Forgiato Tec 2,5 wykończone w czarnym macie z czerwonym obramowaniem. Efekt jest powalający i na pewno zwraca uwagę. Reszta w aucie została seryjna co tylko potwierdza, że drobne poprawki mogą sprawić, że nowe RS5 będzie jednym z najlepiej wyglądających sportowych coupe. 

Dla przypomnienia pod maską pracuje tutaj 6-cylindrowa jednostka generująca 450KM oraz 600Nm. Przyspieszenie to kwestia 3,9s do 100 km/h, a V-max wynosi 280 km/h po zdjęciu elektronicznego kagańca. 
Audi RS5 Forgiato

2017-11-19 - F. Michalak

1

Komentarze do:
Audi RS5 w szarym macie na felgach Forgiato - przepis na sukces

dtmMASTERS 2017-11-20 00:16

Wygląd to od zawsze kwestia gustu, bez względu na to czy jesteś szpanerem czy kierowcą liczy się to jak auto jeździ, hamuje i się zachowuje a to doceni każdy z nich. Pomijając uboższy motor i jego "gang" (bo to zawsze można zmienić) odsłona modelu z "Kempten" z pewnością jest bardziej interesująca a koszty zmian z pewnością zmieszczą się w absurdalnych cenach felg Forgiato.