Logo
AC Schnitzer

BMW X2 - AC Schnitzer przygotował pakiet stylistyczny dla crossovera

BMW X2 okazało się sukcesem, więc nie dziwne, że autem zainteresowały się firmy tuningowe. AC Schnitzer przedstawiło swoją wizję bawarskiego crossovera.

 
Tuner przygotował kilka akcesoriów wizualnych dodających pazura stylowemu crossoverowi. I tak karoseria wzbogaciła się o ostrzej zarysowane zderzaki i szersze progi. W tyle znalazł się obowiązkowy dyfuzor, a część z nowych elementów pokryto szarym lakierem idealnie kontrastującym z choćby żółtym lakierem z gamy modelu.

AC Schnitzer AC Schnitzer

W oczy rzucają się mocno nowe autorskie felgi AC Schnitzer o oznaczeniu AC1. Klienci mogą wybrać egzemplarze w rozmiarze 19 bądź 20 cali. Modyfikacje zewnętrzne dopełniają efektowne końcówki wydechu. We wnętrzu znajdziemy aluminiowe pedały oraz łopatki zmiany biegów. Kontroler systemu iDrive obszyto skórą.

BMW X2 powinien się lepiej prowadzić dzięki obniżonemu o 35 mm i utwardzonemu zawieszeniu. Warto nadmienić, że wersja 20d została podkręcona o 30 KM. Na razie nie zmodyfikowano napędu innych wersji.
AC Schnitzer AC Schnitzer AC Schnitzer AC Schnitzer AC Schnitzer AC Schnitzer AC Schnitzer AC Schnitzer AC Schnitzer AC Schnitzer AC Schnitzer AC Schnitzer AC Schnitzer AC Schnitzer AC Schnitzer AC Schnitzer AC Schnitzer AC Schnitzer

2018-10-26 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
BMW X2 - AC Schnitzer przygotował pakiet stylistyczny dla crossovera