Logo
X-Class Exy 6x6 Concept

Carlex Design pracuje nad Mercedesem klasy X 6x6

Mercedes X gościł już kilkukrotnie u polskiego tunera Carlex Design. Najwyraźniej firma upodobała sobie ten model, bowiem ruszyła z kolejnym projektem. I tym razem nie dostaniemy tylko fenomenalnego wnętrza, czy też efektownych dodatków nadwozia.

X-Class Exy 6x6 Concept X-Class Exy 6x6 Concept

Carlex Design poszedł o krok dalej i zbuduje sześciokołowego pickupa. Projekt nosi nazwę X-Class Exy 6x6 Concept. Pojazd znajduje się na etapie prac rozwojowych i na razie nie mamy na jego temat wielu szczegółów. Jednak grafiki koncepcyjne pokazują, że jest na co czekać.

X-Class Exy 6x6 Concept nie będzie tylko pickupem z dodatkową osią. Całość zostanie bowiem przygotowana przez projektantów Carlex Design, a to oznacza, że elegancja będzie się wylewać z każdego detalu. Nadwozie zostanie solidnie przeprojektowane. Z przodu znajdziemy potężne wloty w zderzakach i na masce. Nadkola zostaną poszerzone, a w przednim zderzaku znajdzie się wyciągarka. Nie zabraknie dodatkowego oświetlenia LED.
X-Class Exy 6x6 Concept X-Class Exy 6x6 Concept
Jak widać X-Class Exy 6x6 Concept będzie gotowy na mierzenie się z ciężkim terenem. Przy tym serwując maksymalny poziom komfortu. Zadanie nie jest łatwe, ale z pewnością Carlex Design zaserwuje nam kolejny imponujący projekt.

2018-10-09 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Carlex Design pracuje nad Mercedesem klasy X 6x6