Logo
Mercedes HRE Wheels

Mercedes-Benz SL65 AMG Black Series na kołach HRE - nic więcej nie potrzeba

Mercedes SL65 Black Series to unikatowy samochód, który już teraz na rynku wtórnym staje się bardzo pożądanym modelem. Jest to jeden z najbardziej bezpośrednich i agresywnych modeli jakie opuściły fabrykę AMG. Czy do takiego auta można dodać coś jeszcze?

Mercedes HRE Wheels Mercedes HRE Wheels

Jak widać wygląd zawsze da się poprawić. Tutaj zastosowano dyskretny tuning oparty jedynie na samych felgach, ale za to jakich. Koła HRE zastąpiły standardowe felgi od AMG. Dodatkowo złoty ciemny kolor idealnie współgra z całkowicie czarnym nadwoziem. Felgi dostępne są w rozmiarach od 19 do 21-cali - cena za komplet jest równie wysoka. Minimalnie za taki set będziemy musieli zapłacić 9600 dolarów. 

Pod maską pracuje w zupełności wystarczający silnik V12, który mimo swoich lat nadal robi ogromne wrażenie. Moc 670KM przekazywana jest w całości na tył, a moment równy 1000Nm zdolny jest wręcz "przenosić góry". Auto maksymalnie pojedzie 320 km/h i jest to prędkość ograniczona elektronicznie. 
Mercedes HRE Wheels Mercedes HRE Wheels Mercedes HRE Wheels

2017-11-27 - F. Michalak

1

Komentarze do:
Mercedes-Benz SL65 AMG Black Series na kołach HRE - nic więcej nie potrzeba

Diesel Power 2017-11-28 22:47

Ten samochód był, jest i będzie zajebisty, a czarny z złotym zawsze pięknie się zestawiają i w tym przypadku nie jest inaczej. Cudo!