Logo
Nissan GT-R

Nissan GT-R w widowiskowym wydaniu po kuracji w Race!

Nissan GT-R jest bardzo wdzięcznym tematem dla tunerów. Dziś mamy dla Was ciekawy egzemplarz przygotowany przez tunera z RPA. Firma Race! posłużyła się elementami różnych producentów akcesoriów tuningowych i poskładała je w efektowną całość.

Nissan GT-R Nissan GT-R

Przede wszystkim japońskie cacko otrzymało efektowny body kit przygotowany przez Liberty Walk. A to oznacza, że jest dużo szerzej i agresywniej. Nadwozie wzbogacono o poszerzenia nadkoli, ospojlerowanie przedniego zderzaka, potężny dyfuzor oraz lotkę typu ducktail na zadku. Tak wykończone nadwozie ozdobiono specjalnym oklejeniem inspirowanym japońskim symbolem słońca.

W poszerzonych nadkolach znalazły się felgi Maglia-ECL od Forgiato, które obuto w wyczynowe opony Toyo. Tuner obniżył zawieszenie z pomocą między innymi elementów od KW. We wnętrzu zastosowano liczne dodatki z karbonu oraz fotele kubełkowe Recaro i klatkę bezpieczeństwa.
Nissan GT-R Nissan GT-R
Nissan GT-R w takim wydaniu wygląda naprawdę świetnie. Niestety nie zdradzono czy przygotowano modyfikacje napędu. Jednak ten model nie potrzebuje zmian w silniku, aby dostarczać wielu emocji na drodze.
Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R

2018-11-07 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Nissan GT-R w widowiskowym wydaniu po kuracji w Race!