Logo
Edo Competition

Porsche 911 Turbo S Cabriolet - oliwkowy egzemplarz od Edo Competition

Edo Competition wzięło na warsztat Porsche 911 Turbo S Cabriolet i dziś zaprezentowało efekt finalny swoich prac. W oczy rzuca się natychmiast unikatowy kolor nadwozia. Tuner postawił na oliwkową zieleń.

Edo Competition Edo Competition

Taka zieleń nie jest może najpiękniejsza i nie każdemu się spodoba, ale właściciel tej sztuki z pewnością będzie się wyróżniał na drodze. Lakier nadwozia to nie jedyna modyfikacja wykonana przez tunera. Firma zadbała także o solidny przyrost mocy.

Porsche 911 Turbo S Cabriolet wykorzystało specjalny pakiet wzmacniający od Edo Competition. To w połączeniu z nowym sportowym układem wydechowym dało moc 665 KM i moment obrotowy 850 Nm. W efekcie pierwszą setkę zobaczymy na prędkościomierzu po upływie zaledwie 2,6 s. Prędkość maksymalna wzrosła do 350 km/h.
Edo Competition Edo Competition
Jak widać kabriolet jest teraz znacznie mocniejszy i szybszy. W seryjnym modelu mamy moc 572 KM i moment obrotowy 750 Nm. Obecnie prezentowany egzemplarz znajduje się u nowego właściciela w Danii.
Edo Competition Edo Competition Edo Competition Edo Competition Edo Competition Edo Competition Edo Competition Edo Competition Edo Competition Edo Competition Edo Competition Edo Competition Edo Competition Edo Competition

2018-10-24 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Porsche 911 Turbo S Cabriolet - oliwkowy egzemplarz od Edo Competition