Logo
Porsche Macan

Porsche Macan - TechArt przygotował pakiety stylistyczne

Porsche Macan jest jednym z atrakcyjniejszych SUVów na rynku. Jednak niektórym klientom może brakować nieco agresji w eleganckim nadwoziu. I tu z pomocą przychodzi firma TechArt, która przygotowała dwa pakiety modyfikacji dla nowego Macana.

Porsche Macan Porsche Macan

Posiadacze auta mogą wybrać pakiet Sport bądź Sport+. Oba pakiety dodają do nadwozia liczne elementy z włókna węglowego mające na celu poprawić aerodynamikę. Dodatki wykonano w fortepianowej czerni co szczególnie na białym nadwoziu wygląda bardzo efektownie. Pakiet Sport+ dodatkowo posiada spory przedni spojler.

Poszerzone nadkola doskonale komponują się z szerszymi felgami TechArt Formula IV w rozmiarze 21 cali. Pakiety obejmują także nową sportową kierownicę obszytą skórą. Całość w kokpicie dopełniają specjalne dywaniki. W pakiecie Sport+ znajdziemy kilka opcji wzmocnienia napędu. Tutaj tuner nie zdradza detali, ale zapowiada, że posiada pakiety wzmacniające dla każdej wersji napędowej Macana. Tak więc posiadacze tego SUVa bez względu na napęd mogą skorzystać z oferty TechArt.
Porsche Macan Porsche Macan Porsche Macan Porsche Macan Porsche Macan Porsche Macan Porsche Macan Porsche Macan Porsche Macan Porsche Macan Porsche Macan Porsche Macan

2018-10-29 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Porsche Macan - TechArt przygotował pakiety stylistyczne