Logo
Suzuki Jimny

Suzuki Jimny niczym mały klon Mercedesa G

Marzysz o Mercedesie G-klasy, ale budżet pozwala ci najwyżej na Suzuki Jimny? Cóż z rozwiązaniem problemu przychodzi Liberty Walk. Tuner znany z tworzenia szerokich nadwozi dla takich maszyn, jak Lamborghini Aventador czy Nissan GT-R wziął na warsztat tanią terenówkę.

Suzuki Jimny Suzuki Jimny

Specjaliści z Liberty Walk opracowali dla małej terenówki bodykit wzorowany właśnie na najnowszej G-klasie. W efekcie powstał całkiem ciekawy pojazd, który nieźle naśladuje swojego większego, niemieckiego kuzyna. Przede wszystkim całość wygląda lepiej niż moglibyśmy się spodziewać.

Widać, że za produkcję elementów nadwozia wzięli się profesjonaliści, a nie domorośli tunerzy. Gotowy zmodyfikowany egzemplarz pokazano na zdjęciach w towarzystwie oryginalnej G-klasy. I Suzuki Jimny w tym wydaniu wygląda niczym model Mercedesa w skali 1:2.
Suzuki Jimny Suzuki Jimny
Tuner zastosował podobne światła, czy zderzaki imitujące te z G-klasy. Mamy tu też czarne błotniki czy identyczną osłonę koła zapasowego. I co najważniejsze tuner udowodnił, że Suzuki Jimny po kilku zabiegach może wyglądać na samochód ze znacznie wyższej klasy niż jest.
Suzuki Jimny Suzuki Jimny

2019-01-09 - J. Kruczek

1

Komentarze do:
Suzuki Jimny niczym mały klon Mercedesa G

Beton 2019-01-10 11:58

Dajcie miskę, będę...