Logo
Techart Porsche 718

Techart Porsche 718 Cayman i Boxster - zdecydowanie na tak!

Techart znany jest ze swojego zamiłowania do tuningowania wszystkiego co wypuści na rynek Porsche. Tym razem pod lupę wzięto najnowsze modele z serii 718 - mowa o Caymanie i jego otwartym bracie, czyli Boxsterze. 

Techart Porsche 718 Techart Porsche 718

Oba samochody w specyfikacji Techart wyglądają oszałamiająco. Do wyboru klienci będą mieli kilka pakietów aerodynamicznych. Z przodu pojawi się splitter, który jeszcze bardziej obniży nos auta. Z tyłu do wyboru będzie skrzydło w opcji carbonowej oraz aluminiowej. Nie zapomnijmy o dedykowanym wydechu, który wyciśnie jeszcze więcej dobrego brzmienia. 

Wraz z pakietem aero przychodzi pakiet obniżający zawieszenie - tutaj odjęto całe 30mm, ale nie zapominajmy o systemie podnoszącym przedni  prześwit nawet o 60mm, dlatego parkingowe przeszkody nie powinny być problemem. Auto zostało postawione na idealnie wpasowanych w nadkola 21-calowych felgach. Pod maską również zmiany - w modelu S moc podniesiona została do 400KM, a moment urósł o całe 60Nm. Rezultaty? 3,9s do setki i niemal 300 km/h prędkości maksymalnej. Idealna zabawka na letnie wieczory i nie tylko. 
Techart Porsche 718 Techart Porsche 718 Techart Porsche 718 Techart Porsche 718

2017-12-30 - F. Michalak

0

Komentarze do:
Techart Porsche 718 Cayman i Boxster - zdecydowanie na tak!