Logo
Carlex Design

Mercedes G z imponującym wnętrzem od Carlex Design

Carlex Design specjalizuje się w samochodowych wnętrzach,a  ostatnio szczególnie upatrzył sobie SUVy i pojazdy terenowe. Niedawno na warsztat trafił Mercedes klasy G.

Carlex Design Carlex Design

Tuner wykonał kolejne imponujące wnętrze, a swój projekt nazwał edycją 40 years of G-Class. W ten sposób firma uczciła 40-lecie terenowej maszyny. Kokpit zmienił się nie do poznania. Całość ma znacznie więcej sportowego charakteru i przede wszystkim nie znajdziemy drugiego tak wykończonego Mercedesa G.

Designerzy firmy postawili na mieszankę czerni i czerwieni. Całość przełamano szarymi oraz białymi wstawkami. Wzorem innych projektów Carlex Design tak i tu skórą pokryto niemal wszystko co znajdziemy w kabinie. Na karoserii pojawiły się delikatne czerwone detale nawiązujące do wnętrza. Całość znacznie bardziej pasuje do charakteru samochodu. Modyfikowana G-klasa to w końcu wydanie AMG z 4-litrowym podwójnie doładowanym silnikiem V8 o mocy 585 KM. Nie pozostaje nic, jak podziwiać to cacko na fotografiach.
Carlex Design Carlex Design Carlex Design Carlex Design Carlex Design Carlex Design Carlex Design Carlex Design Carlex Design Carlex Design Carlex Design

2019-09-27 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Mercedes G z imponującym wnętrzem od Carlex Design