Logo
Mercedes V

Mercedes V w wydaniu Brabusa. Drogi i ultra-luksusowy van

Mercedes V mimo iż jest vanem to nie został pominięty przez Brabusa. Nadworny tuner niemieckiej marki postanowił przygotować własną wersję pojazdu użytkowego i zmienił go w horrendalnie drogie jeżdżące biuro.

Mercedes V Mercedes V

Mercedes V od Brabusa kosztuje szokujące 296 395 euro, czyli więcej niż topowe wersje Porsche 911. Myślicie pewnie, że tuner zadbał o to, aby van targał asfalt przy ruszaniu z miejsca. Niestety pod maską pracuje skromny czterocylindrowy silnik diesla o mocy 235 KM. W efekcie kolos przyspiesza do setki w czasie 8,8 s i jedzie z maksymalną prędkością 210 km/h.

Co więc dostajemy za tak dużą sumę pieniędzy? Przede wszystkim nadwozie otrzymało wiele elementów stylistycznych charakterystycznych dla tunera. Mamy zderzaki z większymi wlotami powietrza, zmieniony grill, dodatkowe lotki i efektowne felgi w rozmiarze 19 cali. Prawdziwe fajerwerki zaczynają się w kabinie.
Mercedes V Mercedes V
W środku znajdziemy ultra-wygodne fotele z wentylacją ogrzewaniem i masażem. Całą kabinę pokryto skórami wysokiej jakości. Rozbudowane oświetlenie, ogrzewane uchwyty na kubki, elektronicznie sterowane rolety czy w końcu 21,5-calowy telewizor i wbudowana konsola PS4. To tylko część z wielu luksusowych atrakcji jakie przygotował tuner. Firma zapewnia, że nikomu nie będzie brakowało żadnych luksusów.
Mercedes V Mercedes V Mercedes V Mercedes V Mercedes V Mercedes V Mercedes V Mercedes V Mercedes V

2019-08-18 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Mercedes V w wydaniu Brabusa. Drogi i ultra-luksusowy van