Logo
Evasive Motorsports

Toyota Supra w efektownym wydaniu od Evasive Motorsports

Nowa Toyota Supra podobnie jak jej poprzedniczka jest wdzięcznym polem do popisu dla tunerów. Auto dopiero stawia pierwsze kroki na rynku, a już wiele firm stara się zmienić japońskie coupe w coś jeszcze bardziej efektownego.

Evasive Motorsports Evasive Motorsports

Ostatnio swój projekt pokazała firma Evasive Motorsports. Toyota Supra trafiła na warsztat tunera i została przygotowana z myślą o tegorocznych targach SEMA. Całość przygotowano w mocno azjatyckim stylu. Mamy więc bardzo poszerzone nadwozie oraz rozbudowaną aerodynamikę. Taki styl może nie odpowiadać każdemu, ale nikt nie przejdzie obok tej Supry obojętnie.

Tuner postawił na przedni zderzak z ogromnym splitterem. To w połączeniu z wielkim skrzydłem i dyfuzorem w tyle daje obraz auta wyścigowego. Także w nadkolach znalazły się efektowne sportowe felgi ze złotym wykończeniem. Wizualnie mamy do czynienia z autem wyglądającym na bardzo szybkie. Okazuje się, że efekt końcowy może faktycznie imponować osiągami.
Evasive Motorsports
Tuner twierdzi, że będzie w stanie wycisnąć z trzylitrowego silnika nawet 1000 KM. Prace nadal trwają i efekt końcowy zobaczymy dopiero podczas listopadowych targów SEMA w Las Vegas.

2019-09-21 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Toyota Supra w efektownym wydaniu od Evasive Motorsports